altán

Tato modulová stavebnice umožňuje variabilní sestavení zahradního prostoru dle individuálních potřeb.

Díky principu jednoduché přestavby lze základní, minimalisticky a odlehčeně vyhlížející altán doplnit o pergolu, venkovní kuchyň, zastřešit či uzavřít vícero stěnami a navíc unikátně využít i v zimním období snadným přebudováním na saunu.

Mimořádná kvalita a životnost konstrukce vyrobené ze západního červeného cedru (western red cedar - WRC) je dána výjimečnými vlastnostmni použité dřeviny v exteriéru:

  • rozměrovou stabilitou
  • nízkou absorbcí vody
  • odolností proti dřevokazným houbám a hmyzu

Nevyžaduje proto žádnou vnější údržbu ani impregnaci povrchu.

Modulární systém je možno rozšířit o další produkty z naší výroby. Dřevěná venkovní vana, nábytek a dopňky do sauny i do altánu nebo zavírací skládací kuchyň vyrobené opět z WRC vytvoří vysoce funkční a originální celek.

gazebo

This modular construction set enables you to far variously assemble a garden place according to your individual needs.

Thanks to the easy-to-convert principle, the minimalist and airy looking basic gazebo can be completed with a pergola, outside kitchen or can be roofed or covered with several walls. It can also serve as a unique sauna in winter seasons.

Extra ordinary quality and durability of the structure made of western red cedar (WRC) is given by unique outdoor character of the wood:

  • Dimension stability
  • Low water absorption
  • Resistance to wood-destroying mushrooms and insects

Therefore it does not require any external maintenance or surface impregnation.

Modular system can be extended with other products of our manufacture. Outdoor wooden bath tub, furniture, sauna and gazebo accessories or folding kitchen made of WRC create highly functional and unique unit.